شاهید دلربـــــــای بالیـــــــوود

ستاره خیــــــره کننده بالیــــوود

سلااااااااااااااااام دوستاي گل و مهربــــــونم .

اميدوارمممم حالتون خوب باشه .پيشاپيش فرارسيدن ماه مـــــبارك رمضان رو بهتون

تبريـــــــك ميگممم . انشالله از بركات اين ماه مبـــــــارك برخوردار بشـــين .

من حقيـــــر رو هم از دعاي خيرتون فرامـــــوش نكنيد.

در حالي كه من فكر ميكردم اكران كمينــي به تعويق افتاده ولي داداش شاهين عزيز از

اكران موفقيت اميــز كمينــي  در روز اول خبـــر داد.من كه خيلييييي اميدوارم كمينــي

بتركونــه .

پس پيــش به سوي بلاك باستــر شدن كمينــي ....


اما اپ ايندفعــــه ::


سخنان شاهيد در مورد نقشش در كمينــي و ويشال :


شاهید کاپوردرفيلم جديد ويشال بهاردواج  با ايفاي دو نقش در کمینی ، که فیلمی حادثه ایست برای اولین بار نقش فرد بدی را روی پرده بازی میکند.

شاهيد كه هميشه نقش پسرهاي عاشق و مهربان را بازي ميكرد در اين باره ميگويد :

خوب بودن میتواند بعد از یک دوره زمانی خسته کننده بشود، من سعی کردم به خواسته های ذهنی ویشال دست پیدا کنم .

با اينكه کاراکتر گودو لکنت دارد و چارلی نوک زبانی حرف میزند ما به کلینیک گوش و حلق و بینی ميرفتیم و از نزدیک با کسانی که این مشکل را در زندگی واقعی دارند ملاقات و صحبت ميکردیم من سعی کردم تا حد ممکن هر دو کاراکتر را به واقعیت نزدیک و بازسازی کنم انها کاریکاتور نیستند اما در مقام مقایسه کاراکتر گودو برای بازی سخت تر بود.

در گذشته همیشه این گونه کاراکتر ها را ما با کمدی میشناختیم و برای اولین بار یک قهرمان این شخصیت ها را روی پرده بازسازی ميكند و همه از اين موضوع خوشحال بوند.

این چالش برانگیز ترین نقشم تا الان بود

به هرحال او شگفت زده و ناخشنود شد وقتی که فیلم کمینی از هیئت سانسور، تائيديه آ گرفت
زيرا خشونت زیادی نسبت به فيلمهاي دیگر در اين فيلم هست . وازويشال درخواست شد كه بعضي از سكانس ها را سانسور كند كه ويشال نپذيرفت و مجددا اين فيلم به كمينه مجدد نظارت سانسور رفت و در اين مراسم شرميلا تاگور و عده اي ديگر پس از بازبيني مجدد فيلم بازهم همان تائيديه آ را به اين فيلم دادند .

درباره موزیک فیلم و مخصوصا درباره ترک پرفروش دن ته نن  ، این ترک یک جورایی به نماد و افه فیلم تبدیل شده است .

این اهنگ ورژنی برای خانومها نیز دارد .
 پریانکا در اين مورد نيزمیگويد :

این اهنگ در فیلم نخواهد بود بلکه هدیه از ویشال به من خواهد بود او اضافه میکند کمینی گسترده ترین اکران شاهید تا الان هست و در 1100 نسخه اکران میشود در صورتی که فیلم قبلی او یعنی کيسمت کانکشن بیشتر از 99 نسخه نبود .!!

جر و بحث شاهيد و ويشال بهار دواج :

 شاهيد هفته پيش براي ملاقاتي با ويشال  به دفتر وي  رفته بود .طولي نميكشد كه كه انها شروع به دعوا ميكنند و هيچ كدام از آنها حاضر به كوتاه آمدن نشدند ودو طرف فرياد زنان يقه همديگرو ميگيرند.!!

در اين موقع بوده كه افراد حاضر در دفتر اين دو را از هم جدا ميكنند و  وقتي در مورد علت دعوا سوال ميكنند با اين جواب از طرف ويشال مواجه ميشوند كه :

شاهيد بازيگز بهتري ميشود اگر تمركز بيشتري روي بازيش داشته باشد تا روي موها وعضلاتش.!!و اشاره به بي تفاوتي شاهيد در زمان تبليغ فيلم ، اولين تير جنگ را شليك كرد .

بديهي است كه تفاوتهاي اين دو  به سرعت بعد از پايان فيلم آشكار شده است .

يكي از اعضاي كمپانيUTVگفته: شاهيد طوري بازي ميكند مثل اينكه شاهرخ خان يا امير خان است . !! او ميخواد هر كاري رو به عاليترين شكل ممكن انجام بدهد.ولي  مسير رو اشتباه ميرود .

شاهید در مورد صحبت هاي اخير مبني بردعوای خود با ویشال گفت :

این نوع داستانها اصلا بامزه نیست ویشال باپدرم کار کرده و یکی از اعضای قدیمی اتحادیه فیلمسازی است و من به او خیلی احترام میگذارم.


كمينـــي هم در خطر انفولانزاي نوع آ :

صنعت باليوود سال خوبي را شروع نكرده است .اول نبودن ستاره و لیگ ای پی ال بعدهم دعوای مولتی پلکس ها با تهیه کننده ها و اكنون هم شيوع بيماري انفولانزاي خوكي !!!

انفولانزاي نوع آ در شهر پونه كه همسايه بمبئي است شيوع پيدا كرده و دولت اين شهر سينماها را از سه شنبه تا پنج شنبه تعطيل كرده اند .

با اين حال مسولين فيلم كمينــي تصميم به عقب انداختن اكران فيبلم ندارند و قصد دارند 1500 نسخه تهيه شده فيلم را تا روز استقلال هند اكران كنند .اگر روند پيشرفت انفولانزاي نوع A  رو به افزايش باشد سينماي شهر پونه را تعطيل كنند كه حدود 5% معادل دو كرور از درامد است را از دست ميدهند .

با اين اوضاع ممكن است حتي دولت سينماهاي شهر مومباي را نيز تعطيل كند .كه اين تاثير بســيار بدي بر روي فيلم خواهد داشت .


مصاحبه اي با شاهيد در مورد فيلم كمينــي :_تو با کارگردان تحسین شده ای مثل ویشال همکاری کردی که این خیلی مهمه تو در این راه چی بدست آوردی؟
من فکر میکنم هر بازیگری باید یک بار با ویشال کار کنه او شخصیتی از شما رو کشف میکنه که تا به حال وجود نداشته.او شما رو در جایی قرار میده که تا به حال چیزی از اون نمیدونستید .ما باهم کارهای خوبی رو انجام میدادیم که باهاش راحت بودیم او باعث ميشه شخصیت شما رشد كند.برای این نقشها من به هیچ منبعی مراجعه نکردم و کسایی رو شبیه این ندیدم من این نقش رو کامل و اورجینال برای شما میدونم.

_تو احساسی نکردی که به تصوير کشیدن یک نقش سیاه که تا به حال این چنین نقشی رو نداشتی مشکل باشه؟
تمام نقش من در کمینی سیاه نیست.چارلی نقشی که من بازی میکنم پسر منفی هست اون یه لاته اما بعضی موقع ها اون به عشق نیاز داره برای اینکه او باید قسمتی از قلبش رو پاک کنه.

_صحنه ی مورد علاقه ات در فیلم کدام قسمت است؟
در طول جست جو برای پروژه من با تعدای افراد لکنت زبانی در باندارا ملاقات کردم .در صحنه ای از فیلم گودو نقشی که من بازی میکنم تعریف میکنه که در مدرسه وقتی بچه بود چه اتفاقی برايش افتاده این قسمت که من تعریف کردم از زندگی یک فرد واقعی بود که براي ما تعریف کرد چه اتفاقی براش در مدرسه افتاده.
 این داستان رو تغییر داد و قلب من رو لمس کرد این صحنه ی مورد علاقه ی من در فیلم بود.

_آهنگهای کمینی بین مردم جنجالی به پا کرد خودت چه آهنگی رو در فیلم دوست داری؟

آهنگ مورد علاقه ی من "دن ته نن"هست من وقتی این آهنگ رو برای اولین بار شنیدم احساس ارامش كردم و برای اولین بار تمام خستگی و عصبانیتم فروکش شد.

_طرفدارانت نسبت به دیل بوله هادیپا خیلی واکنش خوبی نشون دادند لطفا در مورد این فیلم و نقشت هم براي ما توضيح بده.؟
من در مورد این فیلم به زودی صحبت خواهم کرد اما الان کمینی تمام وقت و تلاش من هست من فقط میتونم بگم نقش من نسبت به کمینی متفاوت تر هست.


_اولین همکاری با یاش راج و رانی برای اولین بار چه طوری بود؟

یاش راج کمپانی بزرگی برای کار کردن هست آدی هم فرد خیلی محترمی است و من خیلی نسبت به همکاری با انها خیلی احساس رضايت و غرور دارم .رانی یک بازیگر خیلی خوبيست و من در تمام مدت فیلمبرداری دیل بوله هادیپا لحظات خوبی را با او داشتم.


_اگر قرار باشه بهترین نقشت رو در بین کارهايت انتخاب کنی کدام رو انتخاب میکنی ؟

کمینی . نقش من در کمینی خیلی خیلی بی نظیره .


_آیا تو دوست داری در پشت دوربین به عنوان یه کاگردان کار کنی؟

من اعتقاد دارم 15 سال بعد میتونم این کار را انجام بدم من تازه 28 ساله ام .!!


_آیا تو امیدواری برای نایل شدن به 10 سال بعد؟

من برای رسیدن به اون جایگاه تمام تلاشم رو میکنم .

_چه کارهای رو برای اکران داری؟
دیل بوله هادیپا که 18 سپتامبر است  و فیلمم با جنلینا که دسامبر اکران میشه و پادشالا که به خاطر دوستم انجام دادم و در دسامبر فیلم پدرم رو شروع میکنم که متفاوت با نقشهاي اخيرم است.


دو اسكرين سيورقشنــگ از فيلم كمينـــــي :

براي دانلود روي عكس ها كليك كنيد .


همه چيز در مورد فيلم كن گوش با حضور شاهيد وجنليا:


داستان فيلم در مورد رقاصی با احساس است که خانواده ای متوسط دارد که به سوی ستاره شدن در دنیای موزیک پیش میرود . مشکل از انجا شروع میشود که یک بدبیاری را تجربه میکند و افسرده میشود و سرانجام خودش را پیدا میکند و اهنگشو دوباره معتبر و پر فروش میکند.

 فیلم کن گوش بیشتر به خاطر تغییر اسمش در  خبرها بوده اول اسمش استار ( ستاره ) بود بعد شد یاهوو . بعدهم به خاطر تغییر بازیگر نقش اول خانوم تو خبرها بود که جیاح خان جای خودشو به جنلیا دسوزا داد و اكنون  هم جدید ترین خبر اینه که گویا کن گوش تصمیم گرفته اسم فیلم را از یاهو به چنس په دنس ( شانسی به رقص ) تغییر بدهد.

اما کمپانی یو تی وی زیاد به این اسم تمایلی نشان نداده است .

طراح رقص جاستین تامبرلیک یعنی مارتی کدولکا و طراح رقص بریتنی اسپرز یعنی برایان فراید من ،مربیان شاهید در رقص بودند.

اما خود كن گوش در مورد فيلمش ميگويد :

ارزو دارم کسانی که این شایعات رو می ساختند حالا ببینم ، چون ما فیلم را خیلی سریع تر از زمانش تمام کردیم در حقیقت ما از برنامه هم جلوتر هستیم طبق برنامه های ما کار 35 روز طول می کشید اما ما 4 روز زودتر و 31 روزه فیلم را بستیم.

 فیلم ما خیلی کم خرج بود. در مورد فیلم، فقط ساختنش نیست بلکه امادگی ها قبل از تهیه فیلم(پیش تولید ) . مراحل تهیه فیلم و تبلیغات و معرفی فیلم هم هست و سرانجام همه چی برنامه ریزی شده بود که حتی ما چند روز فوق العاده فیلمبرداری میکردیم.

من از هوش مردم وقتی به فیلم سازی میرسد واقعا تعجب میکنم مگه غیر از اینه که وقتی حتی کوچکترین تغییر در بازیگران و عوامل ایجاد بشود باید مجدد کار تکرار بشود ؟ من این را به تعداد بیشماری گفتم که جایگزینی جنلیا به جای جیاح به خاطر بازیگر نبوده بلکه به خاطر تغییر کاراکتر فیلم بوده که دوباره نوشته شده و در این مواقع طبیعیه که هر صحنه ای که جلو دوربین گرفته شده مجدد کار بشود شما میتوانید تصور کنید که ما پولهايمان را به خاطر تکرار صحنه ها نگه داریم !! ايا امكان پذير است ؟؟

یو تی وی به خاطر تمام شدن فیلم در هتل لیلا پنجشنبه جشن برگزار کرد و همه عوامل دور هم جمع شدند و به خاطر تمام شدن همه مسائل جشن گرفتند و من هفته بعد و تعطیل کردم به خاطر اینکه به سفر رفتم  و وقتی برگشتم مراحل تولید نهایی رو شروع كردم .

اولین کپی فیلم اکتبر یا نوامبر و بعد از کمینی ودل بوله هاديپا، اواخر امسال یا اوایل 2010 اكران خواهد شد.

اما نكته جالب اين است كه جنليا كه با فيلم پرفروش و موفق ( جانه تويا جانه نا ) به باليوود معرفي شده ،مي خواهد فيلمش با شاهيد قبل از فيلمش با هرمان باوجا اكران شود چون معتقد است روند شكست هاي پياپي هرمان بر روند كاري او هم تاثير ميگذارد و از كن گوش درخواست كرده هر طور شده اكران اين فيلم را جلوتر بياندازد .اما با توجه به اينكه شاهيد بعد از كميني يك فيلم ديگر براي اكران دارد به احتمال  فراوان ابتدا فيلم جنليا با هرمان اكران خواهد شد و سپس فيلمش با شاهيد .!


چهار رقصنده برتر از نظر كارن جوهر :

كارن جوهر يكي از برترين كارگردان هاي سينماي هند طي اظهار نظري جالب از هرتيـــك روشن و شاهيد كاپور ،ايشواريا راي و ايشا شروانـــي به عنوان برترين رقصنده هاي مرد و زن باليوود ياد كرد .

اما كارن در مورد شاهيد اين گونه ميگويد ::

حضور در تور اموزشی شياماك داورز، شاهید را به خوبی مجهز به نکات ظریف و دقیق رقص كرده است.

قبل از اینکه یک بازیگر باشد ظرافت هاي او در رقص در فیلمهايش اشکار است مانند فیدا و جاب وی مت فیلم تازه او یاهو نیز درباره رقص است و قطعا چیزی است که او به ان تمایل دارد.حضور شاهيد در سايت تويتــر:

درپایان قضیه شخص قلابی و ای دی جعلی شاهید کاپور در سایت اجتماعی و دنیای مجازی اینترنت او متوجه شد که احتیاج داره کارهایی رو برای برقراری ارتباط انجام دهد . منبعی نزدیک به این بازیگر تایید کرد که اون تازگی ها ملاقاتی را با مسئولان سایت توتیتر داشته است برای چگونگی ساختن یک وب سایت بهتر از رقبا

شاهید درباره دنیای مجازی اینترنت و به روز کردن و داشتن سایت شخصی بی میل بود چون احساس میکرد این قضیه خیلی شخصی خواهد شد. اما راه حل هایی برای انجام ان بدون شخصی شدن وجود دارد در حقیقت همه سایت های اجتماعی و بلاگ ها پر از مطالب جعلی از شاهید شده است بنابراین ما به شاهید گفتیم که لازمه یک سایت معتبر به نام خودش برای جلوگیری از ای دی های جعلی در نت داشته باشد

شاهید نیز تایید کرد که برنامه تاسیس وب سایت را دارد اما از دادن جزئیات خودداری کرد این منبع همچنین در این ارتباط گفت شاهید ساختن یک صفحه به عنوان وبلاگ در سایت تویتر برای در ارتباط بودن با هوداران متقاضی را سهوا پذیرفته است

شاهید همچنین از رابطه دار کردنش با همبازیهای خانوم مقابلش بطور لاینقطع ناراحت است و به دوستانش گفته است این نوع تبلیغات حیله است . رابطه دار بودن با پریانکا چوپرا دوهفته بعد از اکران کمینی تمام ميشود و حالا که او در فیلم یاش راج با انوشکا شرما همبازی هست حتما با او نیزبرای تبلیغ فیلم رابطه دار خواهد شد!!!!

مشکل اینجاست که شاهید درباره این گونه مسائل خیلی ارام و ساکت است و همچنان این ادعا ها را تکذیب میکند چون میداند چرا اتفاق میافتند و این دقیقا دلیلی ایست که او صریحا به ما دستور داده که یک وب سایت برایش بسازیم به این طریق خواهیم توانست چهره واقعی او را از پسر سریال وارعاشق جدا کنیم

شاهید فعلا در حال بازی با تویتر است تا ببیند چطوری کار میکند تویتر شخصا یک پروفایل بعد از جریان بستن ای دی جعلی به شاهید داده است الان شاهید در حال کشف کردن نتیجه این ای دی ایست اما الان تمایل ندارد به ای دی بیاید

این صفحه ایست که سایت تویتر به شاهید داده است

http://twitter.com/shahidkapoorراكي ساوانت در دل بوله هاديپـــــا :


راكي ساوانت ملكه پراوازه و رقاص برترهند ، افتخار حضور در يك نقش مهيج از فيلم بزرگ كمپاني ياش راج فيلم، ديل بول هاديپا در كنار راني موكرجي و شاهيد كاپور به كارگرداني كارگردان جوان آنوراگ سينگ را دارد .

وي  در مورد نقشش گفته كه اين نقش من تا حالا از هيچ فيلمي تقليد نشده است . منم در هيچ جايي در موردش حرف نزدم. اين تنها نكته اي هستش كه الان ميتوانم عنوانش كنم. راكي ميگويد : ميدانم كه مردم راكي ساوانت را به خاطر بازيش و برنامه هايش دوست دارند.

ازاين  گذشته من ميدانم كه با اين فيلم يك طوفان به پا خواهم كرد. و البته نه فقط در يك آهنگش كه من حضور دارم .
راكي ادامه ميدهد راني بازيگر دلخواه من است . من راني رو دوست دارم. او يك  سوپر استار در عين تواضع و وقاراست . وي  اضافه ميكند كه من ميروم پيش راني تا  از او راهنمايي هايي را در رابطه با چگونه اجرا كردن نقشم
ياد بگيرم من هيچ غرور و تكبري در اين رابطه ندارم.
هيچ چيزي به آساني در زندگيم به دستم نرسيده است .. ولي الان خيلي خوشحالم از ان چيزي كه هستم.


اهنگـــاي دل بوله هاديپـــا :Bhangra Bistar

Disco Wale Khisko

Hadippa

Hadippa - The Remix

Ishq Hi Rab Hai

Gym Shim

Disco Khisko - Remixوالپرهاي جديد و با كيفيت كمپاني ياش راج فيــلم " دل بوله هاديپا "


dilbolehadippa-2009-2b.jpg (257 KB)dilbolehadippa-2009-4b.jpg (261 KB)dilbolehadippa-2009-5b.jpg (217 KB)

dilbolehadippa-2009-3b.jpg (310 KB)dilbolehadippa-2009-8b.jpg (340 KB)dilbolehadippa-2009-13b.jpg (238 KB)

dilbolehadippa-2009-9b.jpg (244 KB)dilbolehadippa-2009-7b.jpg (228 KB)dilbolehadippa-2009-12b.jpg (269 KB)

dilbolehadippa-2009-11b.jpg (181 KB)dilbolehadippa-2009-10b.jpg (171 KB)dilbolehadippa-2009-17b.jpg (223 KB)

dilbolehadippa-2009-16b.jpg (283 KB)dilbolehadippa-2009-18b.jpg (288 KB)dilbolehadippa-2009-21b.jpg (336 KB)

dilbolehadippa-2009-22b.jpg (330 KB)dilbolehadippa-2009-23b.jpg (314 KB)dilbolehadippa-2009-24b.jpg (316 KB)

dilbolehadippa-2009-25b.jpg (251 KB)dilbolehadippa-2009-26b.jpg (238 KB)dilbolehadippa-2009-15b.jpg (249 KB)

dilbolehadippa-2009-14b.jpg (235 KB)dilbolehadippa-2009-19b.jpg (174 KB)dilbolehadippa-2009-20b.jpg (248 KB)


پريـــــانكا و شاهيد در تبليغ فيلم كمينـــــي::


kamineypress_034.jpg (64 KB)kamineypress_030.jpg (64 KB)kaminey-2009-23b.jpg (60 KB)kaminey-2009-41b.jpg (73 KB)

kamineypress_020.jpg (89 KB)Image99-732623.jpg (176 KB)kamineypress_021.jpg (65 KB)070809011416_6.jpg (22 KB)

kaminey-2009-42b.jpg (47 KB)kamineypress_012.jpg (71 KB)


عكس شاهيد بـــــر روي كاور فيـــــر :والپرهـــــــاي كمينــــــي ::


kaminey16.jpg (187 KB)kaminey-2009-3b.jpg (282 KB)

kaminey8.jpg (149 KB)kaminey-2009-8b.jpg (172 KB)

wallpaper_1.jpg (78 KB)wallpaper_1.jpg (70 KB)15_4.jpg (827 KB)

main_image-46071.jpg (310 KB)kaminey2.jpg (124 KB)mmir_nq.jpg (72 KB)

wallpaper_1.jpg (71 KB)wallpaper_4.jpg (51 KB)wallpaper_13.jpg (72 KB)


پوستـــر هاي كمينـــــي ::

07_08_2009_553_002.jpg (179 KB)09_08_2009_552_001.jpg (283 KB)kaminey.jpg (47 KB)

91gidj.jpg (161 KB)Ad0260311.png (147 KB)postervideo-kaminey-20463751324a3d4e0f73c123_14300189.jpg (87 KB)


اميدوارم از اپ ايندفعه لذت برده باشيد

تا اپ بعدي همه تونو به خداي بزرگ ميسپارم

شاد باشيد .

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۸۸ساعت 12:20  توسط محـــدثــه   |